Klacht: Verkeerd voorgelicht

Verfkwestie op 29 november 2020 over Praxis in de categorie Bouwmarkten

Praxis klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Praxis
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 29 november 2020

Een klant heeft een klacht ingediend over miscommunicatie bij de mengverf balie van Praxis. Ondanks de wens voor een halve liter Flexa mengverf met korting, werd er geadviseerd om Praxis verf te nemen, zonder te vermelden dat hier geen korting op van toepassing was. Bij de kassa bleek bovendien dat de gewenste halve liter niet besteld kon worden, waardoor de klant uiteindelijk een liter zonder korting heeft aangeschaft.

Mijn Klacht:

Wilde halve liter flexa mengverf met 30 procent korting. Bij de mengverf balie raden ze mij aan om praxis verf te nemen zonder te vermelden dat hier geen korting op zat. Echter het bleek dat de kleur niet in een halve liter besteld kon worden alleen in liter. Bij de kassa bleek dat op praxis verf geen korting zit. Maar omdat het mengverf is kon ik het ook niet retourneren. Heb nu voor een liter 39 euro betaald terwijl ik een halve liter wilde en 30 procent korting. Heb nu dus een hele liter zonder korting.

Gewenste Oplossing:

Als ik 30 procent korting krijg op de praxis verf

Alle klachten die gemeld zijn door Verfkwestie
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM