Klacht: Stugger materiaal en korter dan ik gewend ben

Ineke Derks op 02 augustus 2020 over Anni Rolfi in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Anni Rolfi
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 2 augustus 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Al jaren was ik een tevreden klant van Anni Rolfi ondergoed en dan met name de onderbroekjes. Maar nu al meerdere exemplaren die in de kast liggen en niet worden gebruikt! De reden is dat het materiaal stugger is dan eerst en ook zijn de broekjes korter. Ik koop expres de XL versie omdat deze mij echt steun geven/ gaven . Nu is dat dus anders. Gisteren weer een gekocht, deze voelde zelfs te klein! Alsof de verkeerde maat in het doosje zit. Kunt u dit voor mij oplossen?
Groet van een teleurgestelde klant!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de broekjes weer als vanouds passen en ik ze met plezier aan trek ‘ s ochtends! Nu moet ik zoeken naar de “ goede” maat in mijn la! Terwijl ze hetzelfde zouden moeten zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Anni Rolfi

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Anni Rolfi nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ineke Derks
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM