Klacht: Via Uber Eats bij McDonalds besteld en in de zak was niets van eten te vinden!

Frank Stou op 08 juli 2020 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 8 juli 2020

Een klant heeft op 8 juli 2020 een bestelling geplaatst bij McDonald's in Rotterdam via Uber Eats, maar ontving geen eten. De bezorger was meer dan een uur onderweg en had moeite met het vinden van het juiste adres. Bij het openen van de zak vond de klant alleen natte servetten en een ongewenste beker cola, zonder het bestelde Mc-menu, wat leidde tot onvrede over zowel McDonald's als Uber Eats.

Mijn Klacht:

Vandaag woensdag 08/07/2020 bij McDonalds Zwartjanstraat Rotterdam eten besteld via Uber Eats.
De bezorger was ruim 1 uur onderweg want hij was verdwaald en had mijn huisnummer niet.
En als klap op de vuurpijl toen ik de zak open deed vond enkel een paar natte servetten en een beker cola ( die nota bene ik niet had besteld ) en verder GEEN SPOOR van mijn Mc menu !
Dit alles voor een bedrag van 17,45 !
McDonalds en Uber hebben totaal gefaald.
McDonalds moet op de zak duidelijk alle adres gegevens noteren ter voorkoming van verkeerde bezorgingen en Uber moet zijn bezorgers op het hart drukken dat ze alle bezorggegevens ( naam adres,huisnummer ) en de inhoud van de bestelling goed controleren .
Dit was voor mij de eerste en tevens de laatste keer dat ik via McDonalds en Uber iets laat bezorgen.
P.S Direct telefonisch contact met McDonalds opgenomen maar ze doen doen niet aan nabezorging !

Gewenste Oplossing:

Ik wil binnen 1 werkdag het door mij betaalde bedrag op mijn rekening hebben.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Frank Stou
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM