Klacht: Annulering geen restitutie ontvangen

Luttt op 02 juli 2020 over Lufthansa in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Lufthansa
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 2 juli 2020

Een klant heeft op 5 mei zijn vliegtickets geannuleerd en heeft annuleringskosten van 1500 euro betaald. Ondanks herhaalde belletjes en toezeggingen van Lufthansa is het bedrag van 4100 euro nog niet terugbetaald. De klant overweegt nu juridische stappen te ondernemen om de incasso te regelen.

Mijn Klacht:

Onze vliegtickets hebben wij op 05-05 geannuleerd (annuleringskosten 1500,-!). Ondanks toezeggingen is het bedrag 4100,- nog niet betaald.Wel om de 2 weken gebeld en vriendelijk te woord gestaan. Zelf een toezegging gehad voor 01-07. Helaas,ondanks verzoek, hiervan geen mail bevestiging gehad. Ga nu via RB de incasso uit handen geven.

Gewenste Oplossing:

Na betaling van de restitutie vliegtickets

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lufthansa

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lufthansa nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Luttt
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM