Klacht: Geen contact mogelijk en 11 weken na bestelling niks ontvangen

Bedmoeder op 25 mei 2020 over BoschBedding in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Bedden
Status Open
Datum 25 mei 2020

Een klant heeft op 11 maart een bed besteld bij BoschBedding, met de mededeling dat de levertijd drie weken zou zijn. Na deze periode heeft de klant geen bevestiging ontvangen en is er geen reactie gekomen op pogingen tot contact via chat, e-mail en telefoon. Inmiddels zijn er 11 weken verstreken zonder ontvangst van de bestelling.

Mijn Klacht:

11 maart bed besteld. Dezelfde dag wordt je medegedeeld dat het 3 weken levertijd is. Akkoord gegeven. Gevraagd om bevestiging maar nooit gekregen. Op Chat, mails en bellen wordt niet gereageerd.
Zeer slecht. We zijn nu 11 weken verder…..

Gewenste Oplossing:

Ik wil snel mijn bed of direct geheel mijn geld terug zodat ik ergens anders een bed kan kopen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BoschBedding

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BoschBedding nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bedmoeder
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM