Klacht: Maatvoering wisselend

C.Turkenburg op 09 februari 2020 over Anni Rolfi in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Anni Rolfi
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 9 februari 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij aankoop van drie stuks hipster slips XL katoen blijkt dat de maten niet hetzelfde zijn! De achterkant is bij de een veel lager als de ander, heb dit al eerder meegemaakt en gehoopt dat het eenmalig een foutje was maar helaas. Ik weet niet of ik hiermee terug kan naar Kruidvat als ik dit nogmaals constateer?

Gewenste Oplossing:

Mis ook een badstof kruisje bij deze hipster katoen. Hoop dat de maten constant zijn aangezien dit niet in de winkel te controles is

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Anni Rolfi

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Anni Rolfi nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door C.Turkenburg
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM