Klacht: Verkeerde informatie, bus gemist in Lille!

Kimvangb op 29 januari 2020 over Flixbus in de categorie Busreizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Flixbus
Categorie Busreizen
Status Open
Datum 29 januari 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 23 december 2019 ben ik van Utrecht naar Parijs Chaud de Gaulle gereisd, met overstap in Lille. De overstap duurde volgens planning iets langer dan een uur, en ik besloot dan ook netjes te wachten bij de halte in Lille.

In de app zag ik dat mijn bus vertraging had (40 minuten). Geen probleem, ik wachtte nog steeds bij de halte. Uiteindelijk kwam er een bus aan, ik kon aan de buitenkant niet zien wat de bestemming was, de buschaffeur maakte duidelijk dat ik niet die bus moest hebben. Ik kon dus niet naar binnen.

Vlak daarna kwam een nieuwe bus, en daar mocht ik ook niet in. Wat bleek, die eerste bus was toch wel goed. Deze buschaffeur was aardig en bood me zelfs aan om mee te gaan, maar helaas was die bus vol. Wel een lieve man!

Hoe dan ook, vanwege de stakingen kon ik amper naar mijn bestemming reizen. Uiteindelijk heb ik met geluk een treinticker van 38 euro gekocht.

Ik heb dit op 23-12-20 gemeld, maar nooit een reactie ontvangen. Ze zijn telefonisch niet bereikbaar.

Gewenste Oplossing:

Excuses en 38 euro als compensatie terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Flixbus

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Flixbus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Kimvangb
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM