Klacht: Noersoeltan en geluidloos stofzuiger V8 en V10

martine35 op 17 januari 2020 over Dyson in de categorie Electronica - Stofzuigers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Dyson
Status Open
Datum 17 januari 2020

Een klant heeft zowel een Dyson V8 als een V10 stofzuiger aangeschaft, maar ondervindt problemen met de V10, zoals haperen, snel leeg raken en veel lawaai. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice en het volgen van hun protocol, voelt de klant zich niet geholpen en is gefrustreerd over de noodzaak om het stappenplan opnieuw te doorlopen voor beide apparaten.

Mijn Klacht:

Ruim een jaar Geleden een V8 gekocht. Omdat het de eerste twee maanden goed ging toch ook een V10 gekocht. Echter begon daar de ellende, haperen, snel leeg en enorm veel lawaai! Alles schoongemaakt aan het apparaat en het geluid was minder. Echter daarna begon deze te haperen; aan uit aan uit. Dyson gebeld.
Ik begrijp t wel Dat de medewerkers een protocol moeten aflopen maar om dit nu 3x te doen waarvan ik al eerder een nieuwe stofzuiger heb gekregen, dat hoeft voor mij niet.
Nou dan kunnen we u niet helpen; oftewel, succes met uw niet werkende stofzuigers, maar dyson doet niets meer!
Ik MOET met de medewerker het stappenplan doorlopen met beide stofzuigers ongeacht dat ik aangeef dit al verschillende malen gedaan heb. Ik moet iedere maand de stofzuiger helemaal schoonmaken want mogelijk zit er een stofje verkeerd; daarvoor is t een stofzuiger toch?

Gewenste Oplossing:

Ik wil de dyson teruggeven en mijn geld voor de stofzuigers terug. Ik heb al nieuwe filters, stofzuigers gekregen maar zonder geluidloos.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dyson

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dyson nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door martine35
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM