Klacht: Geen bancontakt koude hamburgers

[email protected] op 24 december 2019 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 24 december 2019

Een klant van McDonald's op de M.d.lambrechthoekenlaan ervaart problemen met het betalen aan het loket, aangezien alleen contante betalingen worden geaccepteerd. Daarnaast meldt de klant dat de hamburgers vaak koud zijn en niet goed worden gepresenteerd.

Mijn Klacht:

M.d.lambrechthoekenlaan .Men kan niet meer met bankcontackt betalen aan het loket alleen cach dit kan niet want op het scherm dat lukt nooit en ben niet alleen .Zelf gewoon al om veiligheidsredenen vindt ik wel dat men met bankcontackt moet betalen .Alsook de hamburgers zijn altijd koud alles ligt op een hoop onder de lamp..Dank u

Gewenste Oplossing:

Ik zal terug tevreden zijn als ik terug met bankcontackt kan betalen .Alsook warme hamburgers .

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM