Klacht: Gaatje in het shirt

Pienvenne op 18 december 2019 over Levi's in de categorie Mode

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Levi's
Categorie Mode
Status Open
Datum 18 december 2019

Een klant heeft op 28 november een wit shirt van Levi's aangeschaft voor €25 en heeft het shirt slechts drie keer gedragen voordat er een gaatje in verscheen. De klant heeft eerder een vergelijkbare ervaring gehad en is van mening dat de kwaliteit van het shirt niet in verhouding staat tot de prijs.

Mijn Klacht:

Op 28 november een wit shirt gekocht van de levi’s voor €25 ik denk dat ik het shirt 3 keer gedragen heb en er zit nu al een gaatje in. Helaas heb ik dit hiervoor al een keer eerder mee gemaakt. Zeer slechte kwaliteit dus. Vind dat je voor deze prijs meer kan verwachten van een shirtje.

Gewenste Oplossing:

Als ik een nieuw shirt krijg of mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Levi's

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Levi's nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Pienvenne
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM