Klacht: TomTom GO 2013 kaart update was onodig

jongs op 24 november 2019 over TomTom in de categorie Navigatiesystemen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 4 november 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste heer/mevrouw , Wij zijn sinds november 2020 actief op Klacht.nl. We sluiten jouw klacht omdat deze gedateerd is en waarschijnlijk al is afgehandeld via één van onze andere kanalen. Mocht dit niet het geval zijn dan kun je deze...

Bedrijf TomTom
Categorie Navigatiesystemen
Status Opgelost
Datum 24 november 2019

Een klant heeft een klacht ingediend over de TomTom GO 2013, die problemen vertoonde na een kaartupdate. Ondanks het advies van TomTom om de kaarten te updaten voor 99,95 euro, bleef het apparaat problemen vertonen en functioneerde het uiteindelijk niet meer. De klant vindt het onterecht dat dit advies is gegeven, aangezien zijn ouders nu zowel de updatekosten als de aanschaf van een nieuw navigatiesysteem hebben moeten betalen.

Mijn Klacht:

MIjn ouders kochten in 2013 een tomtom go model 4cr52 voor op vakantie. In het weekend van 6 op 7 april kreeg mijn vader problemen ivm het bekende probleem dat het weeknummer in de GPS-kalender weer naar nul sprong. Na contact en zoeken op de site was helder dat er een support was op deze oude tom tom. Advies was kaarten updaten.. Dit koste 99,95 Met veel pijn en moeite hebben we de update op de tom tom gekregen.. Helaas hij bleef problemen geven en na een 2tal maanden deed hij niets meer. NU ben ik aan het mailen naar Tom Tom namens mijn ouders (kan alleen als je inlogt, ook raar)
Ze hadden mijn ouders niet dit advies moeten geven: Ze hebben nu ook een nieuwe Tom Tom moeten kopen naast die 100 euro voor het updaten van kaarten. 100 euro weggegooid geld betaald van hun pensioen geld.

Gewenste Oplossing:

Dat mijn ouders de 100 euro terugkrijgen en dat het niet meer mogelijk is om een kaart update te doen als het apparaat niet meer ondersteund wordt!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TomTom

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TomTom nog niet in behandeling is genomen.

TomTom

Heeft op 04 november 2020 om 10:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer/mevrouw , Wij zijn sinds november 2020 actief op Klacht.nl. We sluiten jouw klacht omdat deze gedateerd is en waarschijnlijk al is afgehandeld via één van onze andere kanalen. Mocht dit niet het geval zijn dan kun je deze natuurlijk opnieuw plaatsen zodat we jouw case alsnog in behandeling kunnen nemen. Met vriendelijke groet, TomTom”

Alle klachten die gemeld zijn door jongs
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM