Klacht: Factuur

Ykleinlooh op 20 september 2019 over Zalando in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Zalando
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 20 september 2019

Een klant heeft contact opgenomen met de klantenservice van Zalando over een probleem met een retour van een jumpsuit. De klant had een cadeaubon gebruikt bij de eerste bestelling, maar ontving geen korting op het retourbedrag en is nu het volledige bedrag verschuldigd. De klantenservice kon niet helpen met het oplossen van het probleem rondom de cadeaubon.

Mijn Klacht:

Goedendag,

Zojuist telefonisch contact opgenomen met Mandy van Zalando.
Vorige maand jumpsuit besteld , rits kapot, retour gemeld bij collega gesproken over cadeaubon die ik bij de eerste bestelling had gebruikt maar zou geregeld worden bij nieuwe bestelling jumpsuit. Op retour formulier nog gemeld over cadeaubon. Zojuist krijg ik een betaling van hetzelfde bedrag en zit er geen cadeaubon bij als minbedrag. Klantenservice kan niet helpen en ben het volledige bedrag verschuldigd. Waar is mijn cadeaubon nu gebleven?

Gewenste Oplossing:

Altijd tevreden geweest maar wordt nu van kastje naar de muur gestuurd en mijn cadeaubon is nu weg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zalando

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zalando nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM