Klacht: Eind 2017 partytent gekocht, 1e keer opgezet en 3 buizen gebroken

Griepsma op 11 september 2019 over Partytentenoutlet.nl in de categorie Feest/Festival/Evenement

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Status Open
Datum 11 september 2019

Eind 2017 is er een partytent aangeschaft, die pas recentelijk is opgezet. Tijdens het uitvouwen braken er drie buizen, ondanks dat er geen brute kracht is gebruikt en de omstandigheden rustig waren, wat leidt tot de conclusie dat de kwaliteit van het product slecht is.

Mijn Klacht:

We hadden lang van tevoren een partytent gekocht. Door omstandigheden pas onlangs opgezet en bij het uitvouwen braken er al 3 buizen. We hebben geen brute kracht gebruikt en er was nauwelijks wind. Echt hele slechte kwaliteit!

Gewenste Oplossing:

Een nieuw frame zou het probleem oplossen. Of een aantal extra buizen.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Partytentenoutlet.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Partytentenoutlet.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM