Klacht: Slechte behandelin ophangen van telefoon

kehalsingh op 04 september 2019 over vve te Rijswijk in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Woningcorporaties
Status Open
Datum 4 september 2019

Een inwoner van Rijswijk heeft op 4 juni schade gemeld bij de VVE en deze laten repareren, maar ondervindt problemen bij het verkrijgen van een vergoeding. De communicatie met de VVE verloopt moeizaam; medewerkers geven herhaaldelijk aan dat de schadebehandelaar op vakantie is en dat het dossier complex is, zonder verdere uitleg te geven over de aard van deze complexiteit.

Mijn Klacht:

Ik heb op 4 juni een schade gemeld bij de VVE en dit ook laten repareren. Ik ben sinds 4 juni bezig om een vergoeding hiervoor terug te krijgen. Ik moet alles via VVE doen en mag niks rechtstreeks afstemmen met de verzekeraar zelf.
De medewerkers van VVE gebruiken 2 x hetzelfde smoes – 2 weken na elkaar dat de schadebehandelaar net terug is van vakantie. Het enige wat ik te horen krijgen is dat we bezig zijn en dat het dossier complex is. Als ik vraag wat is er dan complex, dan hoor ik dit: u heeft op die die data schade ingediend, de onderburen hebben ook schade en wij zijn er mee bezig. Ja maar wat is complex? Dat weten we niet, maar hoe weet u dat het wel complex is?

Gewenste Oplossing:

De schadebedrag zo snel mogelijk laten uitbetalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over vve te Rijswijk

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over vve te Rijswijk nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM