Mijn Klacht:
Goedendag,
Ik schrijf toch maar een klacht over afgelopen maandag 2de pinksterdag.
In Amersfoort Noord bij de MC Drive ging het mis.
Wij hebben een bestelling 35 euro gedaan waaronder 3x fritessaus dus betaald niet gekregen wel hadden we 3 milkshakes met maar liefst 6 rietjes ik vermoed dat het daar mis ging.
Thuisgekomen was de patat te koud om terug te rijden voor de saus normaal zou je denken dan pak je toch even zelf mayo uit de koelkast maar helaas was die op!
Maar wat ik nog extra sneu vond wij namen binnen de aktie periode bewust een Happy meal voor onze dochter omdat er een squzie knuffeltje in zou zitten maar helaas ze kreeg een snoepie stempel.
Jullie hadden het smoeltje van mijn dochtertje moeten zien zo teleurgesteld…… Dit was voor ons eigenlijk de reden om uberhaupt naar de MC donalds te rijden. Nou jammer was het wel even vandaar deze klacht.
verder nooit klachten of teleurstellingen hoor.
Vriendelijke Groet,
Miranda
Gewenste Oplossing:
Geen idee dat mogen jullie zelf invullen.

