Klacht: Robijn wasmiddel color is uit assortiment

T. O. op 19 januari 2019 over Robijn in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Robijn
Status Open
Datum 19 januari 2019

Een consument meldt dat de vertrouwde blauwe fles Robijn Color uit het assortiment is gehaald. In plaats daarvan zijn er nieuwe wasmiddelen met een sterke chemische geur beschikbaar, die volgens de klager een onaangename kauwgomsmaak hebben en huiduitslag veroorzaken bij zijn kinderen.

Mijn Klacht:

De vertrouwde blauwe fles Robijn Color is blijbaar uit het assortiment. Daarvoor in de plaats zijn er alleen sterk chemisch ruikende wasmiddelen in de plaats gekomen. Alles stinkt naar kauwgom en mijn kinderen krijgen uitslag van deze wasmiddelen.

Gewenste Oplossing:

Dat dezelfde wasmiddel weer terug komt zonder chemische toevoegingen. In deze tijd waarin veel mensen last van geur en kleurstoffen hebben graag het originele weer terug in het assortiment graag!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Robijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Robijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM