Klacht: Bestelling op Etsy afgeschreven zonder ontvangst product of bevestigingsmail

Karinbb19 op 25 november 2018 over Worldpay in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Worldpay
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 25 november 2018

Op 25 november heeft Worldpay €75,60 afgeschreven voor een bestelling op Etsy, maar zowel de klager als de shopeigenaar hebben geen bevestigingsmail of melding ontvangen. Het product staat nog steeds in de webshop, wat erop wijst dat de bestelling niet is doorgekomen. De klager vraagt zich af hoe hij zijn geld kan terugkrijgen.

Mijn Klacht:

Worldpay heeft op 25 november €75,60 afgeschreven voor een bestelling op Etsy. De shopeigenaar en ik hebben beide geen mail of melding ontvangen. Product staat nog in de webshop dus bestelling is niet door gekomen. Hoe krijg ik nu mijn geld terug?

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik alsnog mijn bestelling krijg of gewoon mijn geld terug krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Worldpay

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Worldpay nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM