Klacht: Onbeschoft

xxmaxiimeexx op 30 juli 2018 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 30 juli 2018

Een klant ervoer onbeschoft gedrag van het personeel bij McDonald's in Eindhoven. Tijdens het bestellen van een Maestro burger, werd de klant geconfronteerd met een onvriendelijke interactie tussen een leidinggevende en een medewerker, waarbij de leidinggevende op een ongepaste manier sprak. De klant was teleurgesteld over de behandeling en het gebrek aan service, vooral gezien de reputatie van McDonald's.

Mijn Klacht:

Zojuist bij Macdonalds op de markt in eindhoven geweest half uur voor sluitingstijd. Ik bestelde een meastro burger maar kreeg te horen dat de meastro broodjes opwaren dus vroeg ik om een normaal broodje, de dame zei dat dit kon. Vervolgends kwam de leidinggevende erbij en sprak waar wij bij waren op een zeer onbeschofte manier haar medewerker aan dit niet mogelijk zou zijn. Naar mijn mening spreek je je personeel niet zo onbeschoft aan waar klanten bij staan. Vervolgends zei de dame achter de kassa van huh er zijn toch nog broodjes? De leidingevende reageerde heel boos en snauwend naar het meisje dat ze dat zei. Hierdoor wisten wij meteen dat ze te laks waren nog een hamburger te bakken omdat ze bijna gingen sluiten. Dit ben ik totaal niet gewend van macdonalds! Ik voelde me zeer schuldig tegenover de dame de ons zo goed wilde helpen en vervolgends de volle laag over zich heen kreeg omdat ze niet meer dan eerlijk was tegen ons. Het liefste wilde wij ons geld terug en ergens anders gaan eten!

Gewenste Oplossing:

Ik hoop dat de leidinggevende van vanavond flink erop aan word gesproken dat je zo niet met klanten en personeel omgaat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM