Klacht: Gruis

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Tabaksbedrijf
Status Open
Datum 12 juli 2018

Een klant die al jaren Ruba half zware shag rookt, merkt op dat er steeds meer gruis in de pakjes zit. Deze klacht wordt vaak gehoord, ook vanuit zijn werk bij een supermarkt waar hij het product verkoopt. Hij vindt het jammer en roept op tot verbetering.

Mijn Klacht:

Rook al jaren Ruba half zware shag maar er zit in de pakjes steeds meer gruis hoor de klacht vaak..werk zelf bij een plus super markt..dus verkoop soms ook Ruba aan klanten…jammer…het is te veel er moet wat aan gedaan worden…bvd

Gewenste Oplossing:

Al veel te lang niet meer..jammer

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tobacco Manufacturing Ootmarsum

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tobacco Manufacturing Ootmarsum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM