Klacht: Koningsdag

Bloemenveld op 27 april 2018 over Consumentenbond in de categorie Klachtencommissies

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Consumentenbond has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Klachtencommissies
Status Open
Datum 27 april 2018

Corry van der Kolk heeft geprobeerd om gebruik te maken van een overstapaanbod van de Consumentenbond naar een andere energieleverancier, maar ondervond problemen bij het activeren hiervan. Ondanks het bellen naar het overstapnummer en het feit dat de Consumentenbond gesloten was vanwege Koningsdag, vraagt zij zich af of de overstapservice ook niet bereikbaar is, wat mogelijk leidt tot het niet kunnen overstappen.

Mijn Klacht:

Geachte lezer,
Wij kunnen volgens de consumentenbond nog 2 dagen overstappen naar een andere energieleverancier. Vandaag 27-4-2018 proberen wij dit aanbod te activeren, helaas lukt dit niet. We hebben het desbetreffende telefoonnummer gebeld ( overstap nummer) en hebben een tijdje in de wacht gezeten. Om hierover opheldering te vragen bellen wij de consumentenbond, helaas ivm Koningsdag gesloten. Maar is de overstapservice ook gesloten? Volgens het bandje niet. Graag opheldering hierover. Het gevolg kan zijn dat wij geen gebruik kunnen maken van de overstap.
Groet Corry van der Kolk

Gewenste Oplossing:

Als er vermeld wordt, dat de afdeling gesloten is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Consumentenbond over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM