Klacht: Olieverversen

H de Jong op 22 maart 2018 over Opel in de categorie Automerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Opel
Categorie Automerken
Status Open
Datum 22 maart 2018

Een klant van Opel ervaart problemen met de olie verversing van zijn Astra, die bij een kilometerstand van 9200 km een melding geeft om olie te verversen, terwijl dit ook al bij 6014 km gebeurde. De klant vraagt zich af of de olie van slechte kwaliteit is, aangezien hij sinds 28-11-2015 al drie keer olie heeft moeten verversen, wat hem 70 euro per keer kost. Daarnaast vindt hij het vervelend dat de melding niet weg te drukken is, waardoor hij het display niet kan gebruiken voor de snelheidsmeter.

Mijn Klacht:

Ik krijg een melding in de display van mijn Astra om zo spoedig mogelijk olie te verversen bij km-stand 9200 km terwijl dat ook bij km-stand 6014 ook al gebeurt is. dit betekend dat sinds 28-11-2015 voor de derde keer olie ververst wordt. Is de olie zo slecht van kwaliteit Verversen kost 70 euro
De huidige olie ziet er bij nazien uit als of het er zeer kort in is.
Dit is je reinste verspilling.
Heel vervelend is dat de melding niet is weg te drukken, ik gebruik dat display voor snelheids meter

Gewenste Oplossing:

Als ik niet meer aan herinnerd wordt bij elke start dat ik olie moet verversen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Opel

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Opel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM