Klacht: Geen geld terug ook mijn naaimachine niet terug gehad van teparatie

Duygu Yalcin-Goclu op 10 februari 2018 over Kijkshop in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kijkshop
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 10 februari 2018

Een klant heeft een Toyota naaimachine ingeleverd voor reparatie bij Kijkshop in Zwijndrecht, maar na bijna drie maanden heeft hij nog geen terugkoppeling ontvangen. Ondanks meerdere bezoeken aan het filiaal en toezeggingen dat er een melding is gemaakt, blijft de klant zonder informatie over de status van de reparatie of het terugkrijgen van zijn geld.

Mijn Klacht:

Ik heb een toyota naaimachine ingeleverd ter reparatie in filiaal zwijndrecht had het nog maar 6 maanden. Ik zou geld terug krijgen als het niet kon gerepareeerd worden. Het is bijna 3 maanden geweest en heb nog steeds niks gehoord. Ik ben meerdere malen bij het filiaal geweest elke keer kreeg ik antwoord dat ze een melding van hebben gemaakt. Waar blijft mijn naaimachine? Anders ik wil mijn geld terug!!!

Gewenste Oplossing:

Geld terug of gerepareerde naaimachine terug!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM