Klacht: Onjuiste vermelding, oplichterij

Janinehas op 11 januari 2018 over Vakantieveilingen.nl in de categorie Vakantie Veilingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vakantieveilingen.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 januari 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste Janine, Vervelend dat je het product op een andere website met een lagere adviesprijs hebt gezien. Dit is uiteraard mogelijk. Omdat onze veilingen vanaf 1 euro lopen laten we geen verkoopprijs zien. Om ervoor te zorgen dat je niet...

Categorie Vakantie Veilingen
Status Opgelost
Datum 11 januari 2018

Een gebruiker van vakantieveilingen.nl uit zijn frustratie over de vermeende misleidende prijsvermeldingen op de website. Hij constateert dat de adviesprijzen van producten vaak veel hoger zijn dan de werkelijke online prijzen, wat hem het gevoel geeft dat consumenten worden bedrogen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Met enkele regelmaat kijk ik \’even\’ of er iets leuks aangeboden wordt via vakantieveilingen.nl. Steeds vaker zie ik dat er producten verkocht worden. Hier staat altijd een richtprijs/adviesprijs/waarde bij. Nu ben ik eens gaan kijken of dit wel klopt, aangezien de waarde vaak wel excessief hoog lijkt. En wat blijkt, mijn voorgevoel klopt. Messenset van boven de 120 euro die je online kunt aanschaffen voor nog geen 30 euro. Luchtplantjes 12 stuks voor 80 euro die 1.50 euro per stuk online verkocht worden. En zo kan ik nog wel even doorgaan. Vakantieveilingen houdt de consument voor de gek met verzonnen prijskaartjes zodat je meer gaat bieden. Ik voel mij zwaar besodemieterd.

Gewenste Oplossing:

Wanneer vakantie veilingen eerlijke prijzen gaat vermelden en niet de boel voor de gek houdt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vakantieveilingen.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vakantieveilingen.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vakantieveilingen.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vakantieveilingen.nl

Heeft op 11 januari 2018 om 11:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Janine,

Vervelend dat je het product op een andere website met een lagere adviesprijs hebt gezien. Dit is uiteraard mogelijk.

Omdat onze veilingen vanaf 1 euro lopen laten we geen verkoopprijs zien. Om ervoor te zorgen dat je niet duurder uit bent dan in de winkel, laten we je de adviesprijs zien. We proberen altijd de laagste/gemiddelde adviesprijs te tonen. Maar, je bepaalt natuurlijk bij veilingen altijd je eigen prijs. Grote kans dat je het product dus bij ons voor minder scoort! Het kan voorkomen dat je een product met een lagere adviesprijs op bijvoorbeeld bol.com ziet staan, dit komt dan doordat de verkoop van dat product via een externe partij verloopt en dus niet via de aanbieder van het product zelf.

Wil je ons de link sturen van het product dat je voor een andere prijs hebt gezien en waar je dit hebt gezien ([email protected]). We geven dit dan aan de verantwoordelijke afdeling door zodat zij jouw melding kunnen onderzoeken.

Als je het product al gewonnen hebt en hierdoor het product niet meer wil houden, mag je het product binnen 14 dagen na ontvangst retour sturen.

Groetjes, Diana

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM