Klacht: Super de boer spaarboekjes

Patricia Van der Linden op 17 december 2017 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 17 december 2017

Een klant van Jumbo heeft spaarboekjes van Super de Boer en is teleurgesteld dat ze deze niet meer kan inleveren, omdat ze volgens informatie een jaar te laat is. De klant hoopt alsnog de boekjes, die samen anderhalf boekje vormen, te kunnen inleveren.

Mijn Klacht:

Geachte Jumbo Ik heb nog super de boer spaarboekjes. Hoorde dat ik net een jaar telaat ben om in te leveren .Vindt dat wel erg jammer en hoop dat ik ze nog kan inleveren .het gaat om ander half boekje.Alvast vriendelijk bedankt Gr Patricia

Gewenste Oplossing:

Alsnog dat ik het kan inleveren

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer