Klacht: Drank halen

user-245551 op 30 december 2017 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 30 december 2017

Een klant van Jumbo in Nunspeet ervoer problemen bij het kopen van een breezer, omdat zijn dochters van 14 en 18 jaar hun ID moesten tonen. Ondanks dat de drank voor hem bedoeld was, kreeg hij deze niet mee, terwijl hij opmerkte dat hij wel rode wijn kon kopen met zijn dochters erbij. De kassière gaf geen toestemming om de breezer mee te nemen, wat de klant als onterecht en frustrerend beschouwde.

Mijn Klacht:

Vanavond in Jumbo Nunspeet wilde ik breezer halen, maar ik had mijn twee dochters bij mij. Van 14 en 18 jaar. Mijn dochters moesten hun ID kaart laten zien, terwijl de breezer voor mij was. De vrouw achter de kassa kon niet rekenen en zei dat er twee minderjarige dochters waren. Ik kreeg de breezer niet mee. Ook niet toen ik zei dat de breezer voor mij was. Wat al helemaal dom was, dat wanneer ik rode wijn kocht, ik het wel mee mocht nemen met mijn dochters erbij. Mijn dochter van achttien vroeg of ze het wel mee kreeg wanneer ze weer achter in de rij ging staan. De vrouw achter de kassa zei ja. Ik ging terug in de rij en mijn dochters naar buiten. Vrouw achter kassa vroeg of ze het mee mocht geven aan mij en ze zeiden heel kort af nee. Ik kreeg het dus niet mee en dat vind ik belachelijk. De breezer was voor mij. Heb het later bij de emte gekocht en die was erg lekker. Kom nooit meer bij jullie.

Gewenste Oplossing:

Niet op te lossen. Kom er nooit meer

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer