Klacht: vers is ook echt vers

Anita S. op 29 november 2017 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 29 november 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De Jumbo hanteert de slogan ‘vers is ook echt vers’. Het is mij in 2 weken tijd al twee keer bij een Jumbo overkomen. Jumbo Appingedam: verschimmelde mandarijnen meld ik bij de versafdeling. Dit wordt in dank aangenomen. Dat was het.
Jumbo reitdiep, Groningen. Groninger koeken, met de datum van vandaag. Ik vraag of er versere koeken zijn. Er staan 3 medewerkers bij. Zij zoeken onder uit het schap nog koeken met een langere houdbaarheidsdatum.

Gewenste Oplossing:

Ik kijk op de site, wat voor regels jullie hebben. Het produkt had ik gratis mee moeten krijgen. Ik vind het heel slecht dat je als klant moet vragen; 'ik krijg dit produkt toch mee'. Dit voelt niet goed. En dat kan toch niet de bedoeling zijn van de Jumbo. Ik heb vanochtend contact gehad met Jumbo Reitdiep zij bieden mij een bloemetje of een nieuwe koek aan. Dan moet ik dus weer mijn verhaal doen/uitleg geven, wat er is afgesproken. Heel vervelend.

Het kan toch niet het beleid zijn, dat je klanten iets toezegt en niet nakomt. Waar je zelfs nog om moet vragen!.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer