Klacht: Koude burgers

Warme burgers please op 17 november 2017 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 17 november 2017

Een klant van McDonald's heeft geklaagd over koude burgers, waarbij de cheddar niet gesmolten was. Bij het indienen van de klacht werd de klant te horen gekregen dat de temperatuurbeleving subjectief is, wat leidde tot onvrede over de afhandeling van de klacht.

Mijn Klacht:

Nieuw systeem en koude burgers. Bij het indienen van de klacht kreeg ik te horen dat mijn beleving van de temperatuur anders is dan die van anderen en dat daarmee de klacht is afgehandeld. Ongelooflijk dit!

Als de cheddar Niet gesmolten is beste me Donalds mensen, dan is de burger KOUD!

Gewenste Oplossing:

Gewoon warme burgers verkopen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM