Klacht: Onbeschofte bedrijfsleider smijt met pinapparaat!!!!

S. r op 08 november 2017 over Zeeman in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Zeeman has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Zeeman
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 8 november 2017

Een klant van Zeeman ervaart onbeschoft gedrag van de bedrijfsleider tijdens een aankoop. Na problemen met de pinautomaat en onvoldoende kleingeld om het wisselgeld te geven, zou de bedrijfsleider het apparaat op de kassa hebben gegooid en de klant de schuld hebben gegeven. Zowel de klant als de caissière waren geschokt door deze reactie.

Mijn Klacht:

Ik heb vandaag een aankoop gedaan bij de zeeman. Pinautomaat deed het niet. Toen ik aan de beurt was zag ik het doormiddel van een klein briefje die ze op het apparaat geplakt hadden. Ik ben toen naar buiten gegaan en een pinautomaat opgezocht. Toen ik terug kwam om te betalen werd ik door de caissière geholpen en afgerekend, ik moest 6,05 euro terugkrijgen. Maar ze had niet genoeg kleingeld om dit terug te geven. De bedrijfsleider stond naast mij en smeet met het pinautomaat op de kassa en gaf mij de schuld dat ze geen geld kon terug geven. Ik stond perplex. De caissière schrok hier ook van en bood haar excuses aan maar vond zelf ook niet dat ik netjes behandeld werd. Ik schrok hiervan en zei hier ook over dat ik dit niet normaal vond zijn gedrag. Ik kon hier niks aandoen dat de pinautomaat het niet deed en dat er niet genoeg wisselgeld in de kassa zat. ONBESCHOFT!!!!! Nog nooit zo behandeld geweest. Dit was in Roosendaal op het Dijkcentrum bij de Zeeman. Ik wil eis!! Excuses!! Ik heb zelfs moeite gedaan om buiten ergens een pinautomaat op te zoeken en was nog terug gekomen ook. Hij keek woest uit zijn ogen en had duidelijk geen zin om het probleem op te lossen en ging mij de schuld geven!!!!

Gewenste Oplossing:

Ik wil excuses!! Was niet mijn schuld dat de pinautomaat in de winkel een storing had.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zeeman

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zeeman nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM