Mijn Klacht:
Beste meneer/mevrouw,
Ik heb hier al gespreken over gehad met mijn slc docent en peercoach en die hebben mij door verwezen om een klacht in te dienen.
Het probleem is dat wij al 2e jaars bouwkunde student niet meer volledig onze vakken kunnen volgen die wij vorige jaar niet hebben gehaald.
Dit komt omdat het jaar onder ons een nieuw curriculum heeft.
Normaal gesproken als jij een vak niet haalt, kan je het hele vak nogmaals volgen bij het jaar onder je. Dit is normaal en logisch omdat je vaak moeite hebt met het vak en daarom graag nogmaals de college wilt volgen, of je hebt de college niet kunnen volgen door een prive situatie en daarom juist je college nodig hebt om het vak te kunnen behalen. Dit is bij mij het geval, door een prive situatie heb ik een eerstejaars vak niet kunnen volgen en wilde graag het vak dus in mijn tweede jaar gaan volgen. Dit was ook het idee erachter en is ons nooit duidelijk verteld dat dit niet mogelijk was. Het enige wat hogeschool rotterdam bied zijn 4×2 uur college waar je met de docent oefenen toetsen gaat maken. Dit is natuurlijk niet nuttige als je het vak niet begrijpt. Normaal zouden die college in het eerste jaar namelijk 8×5 uur bieden, dit is heel veel meer dan wat wij nu krijgen.
Gewenste Oplossing:
Het probleem is dat wij het enige jaar zijn met dit probleem, alle jaren hiervoor hebben hier nooit problemen mee gehad. En wij ( tenminste ik ) betaal voor mij studie, dus ook voor inhaal vakken waar ik recht op heb. Zeker als ik door een prive situatie niet anders kon.
Ik zou graag willen zien dat er gewoon volledige inhaal college worden gegeven zodat iedereen die wilt het vak nogmaals kan volgen. Hierdoor kunnen leerlingen hun propedeuse halen en geen groot achterstand lopen.
Mvg,
Anouk Eil, tweede jaars bouwkunde student aan de hogeschool rotterdam


