Klacht: varkenshaas culinair te zout

joppie2 op 24 september 2017 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 24 september 2017

Een klant heeft twee varkenshaasjes gekocht bij Jumbo in Lichtenvoorde, maar vond deze te zout en niet eetbaar. De klant merkte op dat het vlees meer op beenham met teveel pekel leek en zelfs de hond weigerde het te eten.

Mijn Klacht:

vandaag bij jumbo Lichtenvoorde 2 keer varkenhaasje gekocht , gewoon gemaakt zoals anders, roze van binnen.
was na 2 happen niet meer te eten van de zout, leek meer op beenham met teveel pekel. zelfs onze labrador vond het niks

Gewenste Oplossing:

voor dit Geld eis ik een paar nieuwe, echte varkenshaasjes

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer