Klacht: Ochtendkrant niet bezorgd

Viviene op 23 september 2017 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 7.0/10 ★★★★☆
Status Open
Datum 23 september 2017

Op zaterdag 23 september heeft de klager geen ochtendkrant van het Algemeen Dagblad ontvangen. De klager uit zijn onvrede over het uitstellen van de afschrijving van het abonnement en benadrukt de wens om de papieren krant te ontvangen in plaats van een digitale link.

Mijn Klacht:

Vandaag zaterdag 23 september geen ochtendkrant ontvangen.
Het helpt niet erg dat de afschrijving van het abonnement een dag opschuift. Ik wil gewoon mijn papieren ochtendkrant en geen link naar de digitale. Wil zo graag vandaag nog mijn AD IN DE BUS.

Gewenste Oplossing:

Als ik vandaag nog een krant krijg.

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM