Klacht: TE lange wachttijden, slechte producten

anouk broekers op 18 september 2017 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 18 september 2017

Een klant heeft een dekbedovertrek met rits gekocht bij IKEA, maar constateert na een week dat de rits al kapot is. Bij het proberen te bellen naar de klantenservice moest de klant twee keer een half uur wachten voordat er contact werd gelegd, wat de frustratie over de kwaliteit van het product vergroot.

Mijn Klacht:

heb een week geleden een dekbed overtrek met rits gekocht voor 49,95. omdat het nieuw is was ik het altijd even uit voor ik het op mijn bed doe, nu blijkt dat na 1 week de rits al kapot is. ik bel naar de klachten lijn om het te proberen op te lossen maar moest vervolgens 2x een half uur wachten voordat ik iemand aan de lijn kreeg. de producten zijn niet goed en gaan snel kapot, wat niet hoort te kunnen bij een dekbed van 50 euro.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ze de wachttijd bij de klachten lijn een stuk korter maken, en de klanten tevreden houden. ik hoop dat ze mij een nieuwe opsturen aangezien ik de bon nog heb en ik het anders een schande zou vinden als ze mijn geen nieuwe willen geven aangezien dit een fout van hun is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM