Klacht: wachtijden

r valk op 13 september 2017 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 13 september 2017

Een klant van IKEA ervaart lange wachttijden van gemiddeld een uur, zowel in de vestigingen als telefonisch, om met een medewerker te kunnen spreken. Deze situatie wordt als frustrerend ervaren, vooral omdat de tijd die verloren gaat in verhouding staat tot de kosten van het product waarover de klant contact zocht.

Mijn Klacht:

zowel in de vestigingen als aan de telefoon gemiddelde wachttijd 1 uur
om een medewerker te spreken te krijgen erg irritant, ik kan mijn tijd wel anders gebruiken omgerekend kost de scharnier waarom ik contact zocht € 250,-

Gewenste Oplossing:

als het wat sneller gaat

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM