Klacht: Onverstaanbaarheid nieuwslezeres

hebikniett op 15 augustus 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 15 augustus 2017

Een kijker heeft moeite met het verstaan van nieuwslezeres Sanne Staring tijdens de nieuwsuitzendingen van RTL 4. Ondanks waardering voor de uitzendingen, vindt de klager dat Staring soms te snel spreekt, waardoor delen van haar zinnen onduidelijk zijn. De klager stelt voor dat zij een cursus voorlezen zou moeten volgen.

Mijn Klacht:

L.S.
Allereerst mijn complimenten voor jullie nieuwsuitzendingen.
Maar Mevr. Sanne Staring kan ik heel moeilijk verstaan. Daar ik niet de tijd heb om een kwartier te kijken naar het nieuws, luister ik naar jullie nieuwsuitzending, maar het lukt mij niet om haar volledig te volgen.
Er zijn hele delen in een zin die zij zo snel afraffelt die ik echt niet kan verstaan. Daar ga ik mij zo aan ergeren dat ik blij wordt als er een andere nieuwslezer(es) de uitzending doet.
Laat haar a.u.b. een cursus voorlezen volgen.
Met vriendelijke groet, José Klaassen.

Gewenste Oplossing:

Als zij lekker duidelijk voorleest.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM