Klacht: Vervaldatum

user-1369847 op 26 juli 2017 over Carrefour in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Carrefour
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 26 juli 2017

Een klant heeft recent champignons gekocht bij Carrefour in Limburg Bilzen, maar ontdekte dat de verpakking geen duidelijke begin- of einddatum vermeldde, alleen een datum van 29/05. Na het openen van de verpakking merkte de klant een vreemde geur op en vroeg zich af hoe de versheid van het product te bepalen is. De medewerker kon ook geen informatie vinden over de verpakking en de klant wil nu weten van welk jaar de champignons zijn en hoe lang ze houdbaar zijn.

Mijn Klacht:

Geachte,

Paar dagen geleden ,heb ik champions gekocht in de Carrefour Market in limburg Bilzen, Tongersestraat.
Heb kunnen merken dat op het doos geen begin datum van de verpakking was en geen eind datum. Er stond alleen 29/05 op, ik heb ze niet durven klaar te maken,ook omdat er een raar geur ontstond toen ik ze open deed.

Mijn vraag was ? Hoe kan ik weten als ze vers zijn of niet ?

Ik heb het aangemeld vandaag aan het personeel die daar werkte.
e ze zij, dat het de datum is van verpakking. Ik ben met haar samen in de rek gaan kijken en zij kon het ook niet zien er stond alleen een getal op.

Nu, wat ik wil weten is van welk Jaar zijn die champions ? Van wanneer is dat verpakt ? en tot wanneer houd zich dat goed?

Ik heb er een foto van gemaakt Champions nr. 40935 code is 400417 011623, blauw plastiek doos en het deksel is doorschijnend van 500 gr.

Wens u nog een prettige dag verder.

Met vriendelijk groeten,

Angela Luzi.

Gewenste Oplossing:

Zou fijn zijn dat in de toekomst meer duidelijkheid op de verpakking stond. We spreken hier over voedsel.( Meer controle kan zeker geen kwaad ).

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Carrefour nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer