Klacht: Vrijdag Krant niet bezorgd….

Rianne Vlastuin op 09 juni 2017 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 10 juni 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Vlastuin, Hartelijk dank voor uw bericht. Wij vinden het vervelend om te vernemen dat de bezorging van uw Telegraaf al enige tijd niet op orde is. Onze excuses voor het ongemak. In 2013 zijn wij met een aantal...

Bedrijf Telegraaf
Status Opgelost
Datum 9 juni 2017

Een abonnee van de Telegraaf ervaart herhaaldelijk problemen met de bezorging van de vrijdagkrant, die vaak te laat of helemaal niet wordt geleverd. Ondanks het weekendabonnement is de klant gefrustreerd en vraagt om een oplossing voor deze terugkerende situatie.

Mijn Klacht:

Het gebeurt helaas wel vaker dat de (vrijdag ) krant niet bezorgd word…
We hebben een weekend abonnement …maar hij komt regelmatig te laat of niet
Nou heb ik geen zin om dat elke x te melden, maar word het nu zat
Hebben jullie de oplossing?

Gewenste Oplossing:

Als de krant komt en op tijd

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Telegraaf in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Telegraaf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Telegraaf

Heeft op 10 juni 2017 om 08:59 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Vlastuin,

Hartelijk dank voor uw bericht.

Wij vinden het vervelend om te vernemen dat de bezorging van uw Telegraaf al enige tijd niet op orde is. Onze excuses voor het ongemak.

In 2013 zijn wij met een aantal grote Nederlandse kranten samengegaan in de bezorging waardoor dit nu centraal geregeld wordt door een buitenstaand bedrijf. Hierdoor is het van groot belang dat u melding bij ons maakt wanneer het niet goed gaat met de bezorging, zodat wij hier actie op kunnen ondernemen.
Ik heb nu melding voor u gemaakt bij de bezorgdienst en zij zullen de nodige handelingen gaan treffen om ervoor te zorgen dat de bezorging van uw Telegraaf weer op orde komt.
Mocht u toch merken dat het niet goed gaat met de bezorging, dan zouden wij u graag willen verzoeken om dit toch bij ons te melden. Dit stelt ons namelijk in de gelegenheid om hier achteraan te gaan bij de bezorgdienst en het probleem veel sneller op te lossen.

Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.

Met vriendelijke groet,
PO - Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM