Hieronder kunt u zien welke klachten er over Robotdiscounter zijn gemeld. Lees meer >
Hieronder kunt u zien welke klachten er over Robotdiscounter zijn gemeld.
Hoe kan ik een klacht over Robotdiscounter melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Robotdiscounter? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Robotdiscounter, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Robotdiscounter contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
U kunt een klacht over Robotdiscounter indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Robotdiscounter.
Hoeveel klachten zijn er over Robotdiscounter?
Op Klacht.nl zijn in totaal 40 klachten over Robotdiscounter ingediend, waarvan 1 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Internetshops - Elektronica.
Lost Robotdiscounter klachten op?
Van de klachten over Robotdiscounter wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering.
Wat zijn de meeste klachten over Robotdiscounter?
De meest voorkomende klachten over Robotdiscounter gaan over Internetshops - Elektronica. In het afgelopen jaar zijn 1 klachten ingediend.
Hoe neem ik contact op met Robotdiscounter?
U kunt contact opnemen met Robotdiscounter door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Hoe krijg ik mijn geld terug van Robotdiscounter?
Bij online aankopen bij Robotdiscounter heeft u 14 dagen bedenktijd. Na retournering moet Robotdiscounter binnen 14 dagen terugbetalen. Gebeurt dit niet? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling. Betaalde u met creditcard of PayPal? Overweeg een chargeback. Dien ook een klacht in via Klacht.nl.
Ik heb op 2 juni 2026 een bestelling geplaatst (11000000068) bij Robotdiscounter.nl en €136,90 betaald. Na betaling vroeg het bedrijf om een extra verzendkosten van €21,55, wat ik ook heb betaald. Het product werd als beschikbaar geadverteerd, maar meer dan... Lees meer
Ik kocht eind maart een robotmaaier na een schriftelijke atie dat het om het recentste model ging. Bij levering bleek het om een oud model (2021) dat bovendien niet functioneerde.
Ik mocht het terugsturen en na 2.5 maand kreeg ik hetzelfde... Lees meer
Batterij gekocht voor robotmaaier heeft amper 10 dagen gewerkt bij nazicht is het er een die van 2021 is bedrijf gehaald maar geen antwoord dan chat gedaan en op mijn voor te retourneren krijg ik als antwoord ... Lees meer
Eerst te laat aangekomen per mail herroepingsrecht aangevraagd geen reactie. Tijdens telefoon gezegd houden btw in dan!
Dus toestel gehouden en wat gebeurd er zwembad robot gaf op 14 dagen 2 keer error 10 op!
Dus gebeld dan moest ik het... Lees meer
na storing in apparaat telefonisch contact proberen te leggen. Nummer op de website is onbereikbaar.
Via chat wel contact maar onkundig advies om accu te vervangen die volledig geïntegreerd is. Als medewerkster duidelijk wordt dat dat de oplossing niet is, adviseert... Lees meer
Betreft RC vliegtuig XK A800.
Servo hoogteroer (op printplaat) werkt niet.
Klacht gemeld bij Robotdiscounter.
Op verzoek foto's opgestuurd (uiterlijk geen beschadiging te zien).
Verzoek gekregen om een video, waarvan?
Het vliegtuig heeft nog niet gevlogen.
Voorgesteld het vliegtuig terug te sturen om:
- te bewijzen... Lees meer
Een RVS zwembadtrap besteld en betaald, na e-mail overleg de trap retour gestuurd en is door hen op 11 juni ontvangen. Het geld ad € 219,95 zou per ommegaande terugbetaald worden. Op email wordt niet meer gereageerd. Nu, bijna... Lees meer
In april 2021 heb ik een artikel besteld bij deze webshop. Het artikel was niet op voorraad en de levering duurde even, dat is prima. Half jaar later nog geen artikel ontvangen. Dit kwam door het China-leveringsprobleem aldus Robotdiscounter. Hierna... Lees meer
Apparaat teruggeststiuurd via garantie, maar nooit terug gekregen...
Ook niet na diverse emails... hier wordt trouwens -niet- op gereageerd... Lees meer
Maairobot besteld met wifi landxcape L790i
Echter werd er een L835 geleverd.
Hun antwoord was dat ik blij mocht zijn dat ik al één kreeg met meer capaciteit.
Het geleverde toestel is wel €200 minder waard. Op een voorstel om het verschil te... Lees meer