Klacht: Defect product geen oplossing.

Mama93 op 15 mei 2017 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 7.0/10 ★★★★☆
Bedrijf Blokker
Status Open
Datum 15 mei 2017

Een klant heeft in november 2016 een wasrek gekocht bij Blokker, maar dit bleek defect te zijn. Na het indienen van een klacht via e-mail ontving de klant geen reactie en kreeg ook via Facebook geen duidelijkheid. De klant moest het wasrek naar de winkel brengen, terwijl het online was aangeschaft en niet mee kon worden genomen.

Mijn Klacht:

Bij blokker novemer 2016 een wasrek gekocht.
Helaas ging het stuk.. netjes gemaild. Geen antwoord op gekregen vervolgens via via ze op Facebook benaderd konden mij niet vertellen waarom ik geen antwoord had gekregen. Behoorlijk vervelend! Vervolgens moest ik met het wasrek naar de winkel.. blokker ik heb het online gekocht omdat er geen mogelijkheid is om hem mee te nemen naar de winkel!!!

Gewenste Oplossing:

Passende oplossing.

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Blokker

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Blokker nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Is opgelost na heel veel heen en weer werk!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM