Klacht: Het niet terugbellen en actie ondernemen door Interpolis

wavers op 14 mei 2017 over Interpolis in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Interpolis has been notified of this complaint
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Interpolis
Categorie Verzekering
Status Open
Datum 14 mei 2017

Een klant heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen met Interpolis, maar ontvangt telkens te horen dat er een spoedige actie zal worden ondernomen. Tot nu toe heeft de klant echter geen resultaat gezien en voelt zich gefrustreerd over de gebrekkige communicatie en opvolging. De klant heeft advies gekregen om Interpolis nog een kans te geven.

Mijn Klacht:

Herhaaldelijk,al weken naar Interpolis gebelt,maar steeds te horen krijgen dat ze een spoedje ervan maken.Niet dus,alleen nagels lakken en penne poetsen.Ik heb contact gelegd met de belbus zeiden dat ik Interpolis nog een kans moet geven.

Gewenste Oplossing:

Conrete oplossingsgerichte stappen en snel.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM