Klacht: kan abonnement niet opzeggen

rbuis op 11 mei 2017 over Mediahuis NRC B.V. in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Mediahuis NRC B.V. has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 11 mei 2017

Een abonnee van Mediahuis NRC B.V. ervaart problemen bij het opzeggen van zijn abonnement, dat hij als ongewenst beschouwt. Hij geeft aan dat hij vastzit aan een driejarig contract dat telefonisch is afgesloten, en dat de inhoud van de krant hem niet meer aanspreekt.

Mijn Klacht:

Ik wou me abonnement opzeggen omdat de inhoud van de krant me niet meer bevalt. Maar nu blijk ik vast te zitten aan de 3 jarig abonnement die me telefonisch is aangesmeerd door de NRC.

Gewenste Oplossing:

wanneer ik de krant niet meer ontvang en ik me abonnement heb beeindigd.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mediahuis NRC B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mediahuis NRC B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM