Klacht: telegraaf ipv ad

Theo van der Peet op 21 april 2017 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 21 april 2017

Een abonnee van het Algemeen Dagblad heeft op 21 april per ongeluk de Telegraaf ontvangen in plaats van zijn eigen krant. Ondanks de belofte van een verlenging van het abonnement met één dag, vindt de abonnee dat de nabezorging in het verleden een betere service bood.

Mijn Klacht:

vandaag vrijdag21 april de telegraaf ipv het ad in de bus gekregen is wel meer gebeurt, krijg ik te horen oh sorry we zullen uw abonnement met 1dag verlengen heb ik natuurlijk niets aan.
Het vroegere nabezorging is voor abonnees een betere service dan 1 dag verlengen. vr groet Th.van der Peet.

Gewenste Oplossing:

nabezorging is eigelijk een must

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM