Klacht: Discriminatie , uitschelden

G.Jonkers op 19 maart 2017 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 19 maart 2017

Een klant heeft ervaren dat de bedrijfsleider Harold Klaver klanten uitscheldt voor dieven en deze beschuldigingen ook aan vertegenwoordigers doorgeeft. Dit gedrag heeft geleid tot verontrusting over de manier waarop klanten worden behandeld in de Jumbo-supermarkt.

Mijn Klacht:

Tot mijn verbazing heb ik moeten constateren dat de bedrijfsleider Harold Klaver, klanten uitscheld voor dieven. Dit wordt nog erger doordat dezelfde Harold Klaver dit dus aan vertegenwoordigers verteld en deze zich er ook mee gaan bemoeien.

Gewenste Oplossing:

Wanner Harold Klaver zich professioneel kan gedragen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer