Klacht: Stoelen beschadigt

Ajmvw op 24 februari 2017 over Trendhopper in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Meubelwinkels
Status Open
Datum 24 februari 2017

Na de aankoop van zes tafelstoelen bij Trendhopper, bleek dat drie van de stoelen beschadigd waren bij levering. Na contact met de klantenservice werd beloofd dat nieuwe stoelen geleverd zouden worden, maar na een lange wachttijd ontving de klant uiteindelijk opnieuw een beschadigde stoel. De klant vraagt om een oplossing en krijgt een aanbod van €30 als compensatie.

Mijn Klacht:

Wij hebben een tijdje terug 6 tafelstoelen gekocht bij de Trendhopper. Na 6 weken levertijd hebben we deze stoelen mogen ontvangen op 7 november 2016. Helaas waren er 3 stoelen beschadigd. Het frame was al beschadigd waardoor er krassen en witte vlakken zichtbaar waren (van een grijs frame). Nu kan ik me voorstellen dat een beschadiging kan gebeuren.

We hebben contact opgenomen met Trendhopper en zouden nieuwe stoelen krijgen, de levertijd was wederom 6 weken.

7 weken later nemen we zelf contact op wat de status van de levering van de stoelen is, 17 januari antwoorden ze dat aankomende week de stoelen binnen komen.

Op 24 januari ontvangen we een beschadigde stoel. Dit gaat toch echt te ver! We vragen voor een oplossing en kunnen een percentage van €30 ontvangen en een verzoek van Trendhopper naar de fabrikant om er een te leveren zònder beschadigingen.

Een set van 6 stoelen goed afleveren zou niet zo moeilijk moeten zijn en al helemaal niet zo lang! Afwachten dan maar.. Het zijn mooie stoelen maar voor een goede prijs verwachten we een goed product.

Woensdag 1 februari kregen we bericht dat de stoelen de week erna geleverd kunnen worden en bij ontvangst bij Trendhopper zelf hebben ze zelf gezien dat de stoel beschadigd is alvorens hem te leveren. Ajjj opnieuw 6 weken wachten.

Het zal nu eind maart worden dat de stoel geleverd wordt… Zucht…

Gewenste Oplossing:

Goede stoelen die niet beschadigt zijn wat niet lang op zich laat wachten

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Trendhopper

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Trendhopper nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM