Klacht: Geannuleerde bestelling toch geleverd

Petra Tiggelman op 08 december 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 8 december 2016

Een klant van Jumbo heeft een probleem ervaren met een geannuleerde bestelling die ondanks de annulering toch werd geleverd. Na het aannemen en betalen van de bestelling bleek het om de geannuleerde bestelling te gaan. Het bedrijf heeft aangeboden om de producten terug te halen, maar de klant is hier niet mee akkoord gegaan, omdat dit voor hen onpraktisch is.

Mijn Klacht:

Omdat mijn bestelling op Jumbo on line steeds vast liep heeft een medewerkster van de klantenservice de bestelling geannuleerd en moest ik de bestelling opnieuw ingeven. Vanochtend werd de geannuleerde bestelling samen met de nieuwe bestelling toch geleverd. Omdat niet meteen duidelijk was wat er fout was hebben we de bestelling aangenomen en betaald. Pas later bleek dat het om de geannuleerde bestelling ging. Men biedt aan alles terug te komen halen. Voor ons onmogelijk omdat we morgen voor een lang weekend weg gaan. Voorstel is nu om dinsdag alles terug te halen en dan krijg ik mijn geld terug. En een kortingsbon voor een nieuwe bestelling. Ik heb telefonisch medegedeeld, dat ik hiermee niet akkoord ga. Ik ben niet bereid alles weer uit te pakken. Als reactie krijg ik nu het oude voorstel op de mail van een non-reply mail adres waarop ik dus niet eens kan reageren. Ik vind niet dat ik verantwoordelijk ben voor het falen van het online bestelsysteem van Jumbo waar zij zelf alles aan wijten.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als men de waarde van de teveel geleverde en betaalde boodschappen vergoed zonder dat ik alles weer moet terugbrengen.
We spreken over een bedrag van ca. € 50,00.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer