Mijn Klacht:
Tot op heden hebben wij nog geen reactie ontvangen over onze klacht.
De passagier BROJA Sylvia heeft in Zaventem bij vertrek vertraging opgelopen. Tijdens de vlucht werd alle informatie doorgegeven voor de aansluitingen, doch de informatie van de vlucht naar Poznan werd niet vermeld. Bij navraag door de passagier zelf, kon niemand hieromtrent iets zeggen.
Bij aankomst in Frankfurt heeft ze zich gehaast om de vlucht naar Poznan te halen, maar wat bleek, dat deze vlucht vertrokken was en er geen andere oplossing was dan te wachten tot de volgende. Daar deze vlucht uren nadien was kon zij deze vlucht niet nemen omdat zij reeds een retour biljet had met vertrek uit Poznan om 16:40.
Zij is dan in Frankfurt blijven wachten tot er plaats was op de eerstvolgende vlucht terug richting Zaventem.
Dit is totaal geen correcte service tegenover de passagiers. TOTAAL geen informatie kunnen geven qua aansluiting en de passagier in het ongewisse laten ( zij was als enige die een aansluiting nodig had naar Poznan, en er werd haar niets gemeld ).
In bijlage voegen wij de boekingsinformatie toe.
Gewenste Oplossing:
Wij vragen dan ook om dit op een verantwoorde manier te regelen en ons het ticket terug te storten op de rekening .
E-mailadres [email protected]

