Klacht: Niet klantvriendlijk en zeer slechte service

user-1309468 op 30 november 2016 over Hanex Service in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 30 november 2016

Een klant van Hanex Service heeft een negatieve ervaring gedeeld over de klantenservice en het retourproces. Na het ontvangen van een verkeerd product en moeizame communicatie met een medewerker, moest de klant zelf de verzendkosten voor de retour betalen. Na verdere correspondentie heeft de klant geen reactie meer ontvangen, wat heeft geleid tot de beslissing om in de toekomst geen aankopen meer te doen bij het bedrijf.

Mijn Klacht:

Na het bestellen van een product werd mij het verkeerde besteld. Na telefonische contact door een on klantvriendelijke man en veel gezeur kon ik eindelijk het product terug sturen, maar moest dan zelf de porto kosten betalen!
Na nog wat mail contact heb ik niets meer vernomen van Hanex service te Leimuiden.

Ik koop nooit meer iets daar, slechte zaak

Gewenste Oplossing:

Terug sturen zonder verzendkosten te betalen. tenslotte niet mijn fout dat ik het verkeerde product krijg

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM