Klacht: Beschimmeld brood

ingmar Sotthewes op 09 november 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 9 november 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste jumbo ik doe graag boodschappen bij uw supermarkten maar heb helaas vaker beschimmeld brood ontvangen het gaat hier om de vesteging in voorthuizen 6 a 7 van de 10 keer is het droog of zelfs beschimmeld soms kleine vlekjes dat het bijna niet op valt soms ook zeer grote plekken ik vraag me toch af of dit niet anders kan ben voor de rest een tevreden klant maar als ik mijn boterhammetje eet tussen de middag of sochtens wil ik wel graag een vers broodje ben jammer genoeg inmiddels maar overgestapt op de warme bakker maar dit zou niet nodig hoeven zijn als het er wel vers bij lag in u supermarkt
Wij Hopen op een oplossing voor mijn en andermans probleem

Mvg

Gewenste Oplossing:

Nauwkeurige controles op broodafdelingen daadwerkelijk de vestegingen confronteren met de zaak ik neem dit namelijk zeer serieus ik hoop op een gepaste oplossing

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer