Klacht: Krant wordt niet (meer) nabezorgd

HHuijting op 28 oktober 2016 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 29 oktober 2016
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Huijting, Bedankt voor uw bericht. Wij vinden het vervelend om te vernemen dat u gisteren de krant heeft moeten missen. Onze excuses voor het ongemak. Wij hebben uw klacht gisteren doorgezet naar de bezorgdienst. Zij zullen er zorg...

Bedrijf Telegraaf
Status Opgelost
Datum 28 oktober 2016

Een abonnee van de Telegraaf ontving zijn krant niet en meldde dit tijdig via de website. De klantenservice informeerde hem dat nabezorgen niet meer wordt gedaan vanwege kosten, wat niet op de website staat vermeld. De aangeboden compensatie van één gratis krant na afloop van het abonnement werd als onvoldoende ervaren.

Mijn Klacht:

Vanochtend mijn telegraaf niet ontvangen.
Voor 9 uur online via \\\”mijnmedia\\\” netjes doorgegeven.
Om half 4 nog geen krant ontvangen.

Gebeld met mijn media/telegraaf. Daar vertelde een dame van de klantenservice dat nabezorgen te duur wordt en zij dit niet meer doen.
Op de site wordt dit niet aangegeven. Ik vindt dit een asociale eenzijdige regeling. Ik betaal dus nu voor iets wat ik vervolgens niet krijg.

Compensatie is: na afloop van het abonnement nog 1x krant gratis.
Daar heb ik NU vandaag dus niets aan.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ze weer netjes gaan nabezorgen zoals het hoort en ik netjes ontvang waar ik voor betaald heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Telegraaf in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Telegraaf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Telegraaf

Heeft op 29 oktober 2016 om 10:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Huijting,

Bedankt voor uw bericht.

Wij vinden het vervelend om te vernemen dat u gisteren de krant heeft moeten missen.

Onze excuses voor het ongemak.

Wij hebben uw klacht gisteren doorgezet naar de bezorgdienst. Zij zullen er zorg voor dragen dat de bezorging vanaf heden weer naar wens verloopt.

Het klopt inderdaad dat wij de krant niet meer nabezorgen. Deze dienst was sinds september 2013 afgeschaft. Tegenwoordig compenseren wij niet bezorgde kranten door de betaalperiode te verlengen. Op deze manier ontvangt u alsnog alle kranten waar u recht op heeft.

Het blad VROUW wordt tegenwoordig met de zaterdagkrant geleverd. Dus wij gaan ervan uit dat u vandaag alsnog kunt genieten van dat blad.

Mocht u nog vragen hebben, dan verzoeken wij u vriendelijk om contact met ons op te nemen.

Met vriendelijke groet,

SA - De Telegraaf

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM