Klacht: string

irco op 16 juli 2016 over Anni Rolfi in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Anni Rolfi
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 16 juli 2016

Irma uitte haar teleurstelling over het feit dat de strings van het merk Anni Rolfi niet meer verkrijgbaar zijn. Ze beschouwt deze onderbroekjes als perfect en hoopt dat ze in de toekomst weer beschikbaar komen bij het Kruidvat.

Mijn Klacht:

Geachte, ik heb niet echt een klacht maar ik vind het heel erg jammer dat ik nergens geen strings van Uw merk meer kan krijgen het waren (ik draag ze nog steeds) voor mij de perfecte onderbroekjes.

Hoop dat ze ooit nog eens terug komen bij het Kruidvat

met vriendelijke groet irma

Gewenste Oplossing:

Als ze weer opgenomen worden in de Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Anni Rolfi

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Anni Rolfi nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM