Klacht: prullenbakken niet voor linkshandigen

Rotscheid op 29 juni 2016 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 29 juni 2016

Een klant van McDonald's ervaart problemen met het weggooien van afval in de prullenbakken, die volgens hem niet zijn ontworpen voor linkshandigen. Hij moet zijn afval kruislinks weggooien, wat leidt tot gemorste spullen op de grond. De klant vraagt om een oplossing zodat het weggooien van afval ook voor linkshandigen gemakkelijker wordt.

Mijn Klacht:

Ik zit steeds met een probleem als ik mijn afval wil weggooien in de prullenbak. Deze is voor rechtshandige mensen gemaakt, helaas ben ik linkshandig en moet dus kruislinks over mijn blad om de bak te openen met als gevolg dat er regelmatig afval van mijn blad op de grond valt.
Is het mogelijk dat jullie met een oplossing komen dat dit voor linkshandigen ook makkelijk wordt de spullen weg te gooien zonder voor schut te staan omdat alles op de grond valt of de helft erlangs.

Mvg A.I Spek

Gewenste Oplossing:

Als de prullenbak ook hanteerbaar is voor linkshandigen, bijvoorbeeld aan de andere kant ook een hendel

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM